План работы на зімніх канікулах у ДУА “Аброўская сярэдняя школа” 2023/2024 вучэбнага года
№ |
Мерапрыемствы |
Час |
Дата правядзення |
Клас |
Адказныя |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
1 |
1. Аздараўленчы лагер “Дружба” 2. Рухомыя гульні 3. Репетыцыя да навагодняга ранішніка 4. Гурток “Ноткі, якія спяваюць” 5. Репетыцыя да навагодняга баль-маскарада |
8.300-16.00 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 12.00-12.45 |
26.12.2023 г. |
1-4 1-4 5-8 2-4 9-11 |
Мігно Н.А., выхавацелі Равенка Т.У. Мігно Л.П., Ануфрыюк Ю.С. Радзько Т.В. Климец Т.І. |
2 |
1. Аздараўленчы лагер “Дружба” 2. Навагодні ранішнік “Навагоднія прыгоды Машы 2024” 3. Гурток “Спартыўная гульня – баскетбол” 4. Гурток “Умелыя ручкі” 5. Навагодні баль-маскарад "Новагодняя тусоўка 2024" |
8.30-16.00 10.00-12.00
12.00-12.45 12.00-12.45 18.00-20.00 |
27.12.2023 г. |
1-4 1-5
8-11 1, 2 6-11 |
Мігно Н.А., выхавацелі Мігно Л.П., класныя кіраўнікі
Клімец Т.І. Тысевіч В.І. Мігно Л.П., Клімец Т.І. класныя кіраўнікі |
3 |
1. Аздараўленчы лагер “Дружба” 2. Віктарына “У лесе нарадзілася елачка” 3. Літаратурная віктарына па казкам А.С.Пушкіна 4. Інфармацыя + “Я выбіраю здароўе” |
8.30-16.00 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 |
28.12.2023 г. |
1-4 1-4 5-8 9-11 |
Мігно Н.А., выхавацелі Мігно Н.А. Віктаровіч Т.А. Клімец Т.І. |
4 |
1. Аздараўленчы лагер “Дружба” 2. Гурток “Спяваем разам” 3. Гульні на згуртаванне 4. Прафілактычная гутарка "Прафілактыка камп’ютарнай занятасці ў маладзёжным асяродзі” |
8.30-16.00 11.00-11.45 12.00-12.45 12.00-12.45 |
29.12.2023 г. |
1-4 5-10 5-7 8-11
|
Мігно Н.А., выхавацелі Радзько Т.В. Гайдук С.В Пастушак Д.А.
|
5 |
1. Аздараўленчы лагер “Дружба” 2. Гурток “Нямецкая мова з задавальненнем” 3. Экалагічная гульня “Знаўцы прыроды” 4. Акцыя “Кармушка” 5. Інфармацыя + “Як ператварыць мары ў рэальнасць” |
8.30-16.00 10.00-10.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45
|
30.12.2023 г. |
1-4 5-8 1-4 5-8 9-11 |
Мігно Н.А., выхавацелі Гайдук С.В. Мігно Н.А. Гайдук С.В. Клімец Т.І. |
6 |
1. Аздараўленчы лагер “Дружба” 2. Гурток “Умелыя ручкі” 3. Віктарына “Беларусь – мая Радзіма” 4. Гурток “Спартыўная гульня – баскетбол” |
8.30-16.00 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 |
03.01.2024 г. |
1-4 1,2 1-4 8-11 |
Мігно Н.А., выхавацелі Тысевіч В.І. Ануфрыюк Ю.С. Клімец Т.І |
7
|
1. Вусны часопіс “Кніга запрашае ў падарожжа” 2. Ролевая гульня “Чаму мы так гаворым” 3. Дыспут “Поспех у жыцці” |
10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 |
04.01.2024 г. |
1-4 5-8 9-11 |
Тысевіч В.І. Папечыц В.К. Пастушак Д.А. |
9 |
1. Практычны занятак “Карагодныя песні нашых бацькоў” 2. Гурток “Спяваем разам” 3. Акцыя “Падары радасць дзецям” 4. Гульня-падарожжа “Свет маіх захапленняў” |
10.00-10.45
11.00-11.45 11.00-11.45 12.00-12.45 |
05.01.2024 г. |
2-4
5-10 5-7 8-11 |
Пераходзька В.С.
Радзько Т.В. Ануфрыюк Ю.С. Папечыц Л.М. |
10 |
1. Віктарына “Што такое Каляды” 2. Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “Калейдаскоп” 3. Круглы стол “Мой край” |
10.00-10.45 11.00-11.45
11.00-11.45 |
06.01.2024 г. |
2-4 5-8
9-11 |
Ануфрыюк Ю.С. Віктаровіч Т.А.
Мігно Л.П. |